Aqualessen (Recreatiecentrum H20 Harmelen)
In Recreatiecentrum H20 in Harmelen zijn allerlei verschillende aqualessen mogelijk.
13 sporten Als resultaat van jouw zoekactie
In Recreatiecentrum H20 in Harmelen zijn allerlei verschillende aqualessen mogelijk.
In het Batensteinbad in Woerden zijn allerlei verschillende aqualessen mogelijk, zoals AquaBootcamp, AquaFit, AquaJoggen, BorstcrawlChallenge, FiftyFit, Survivalzwemmen, TrimZwemmen, Zwemles voor kinderen met een beperking, AquaYoga Body & Mind, DiscoZwemmen, Snorkelcursus voor kinderen, ZeemeerminZwemmen en meer!
De lessen worden gegeven door ervaren kinderoefentherapeuten met specialisaties op het gebied van zuigelingen en kinderen van de betreffende leeftijdscategorieën.
Niet alle kinderen en jongeren zijn in staat in om met een reguliere sportles mee te draaien. Dit kan te maken hebben met een motorische achterstand, maar ook met een andere beperking als een autistische stoornis, downsyndroom, faalangst of een lichamelijke beperking. Speciaal voor deze doelgroep heeft Mobilee een aparte gymles: de ‘Club Extra’.
Dance Academy biedt lessen aan voor verschillende leeftijden, zoals peuters (vanaf 2,5 jaar), kleuters, kinderen, tieners, volwassenen en selectietraining. In de lessen wordt een mix van diverse dansstijlen aangeboden zoals jazzdance, urban, streetdance en showdance. Ook is er klassiek ballet. Daarnaast is er nog een total dance workout en Pilates voor volwassenen.
Danscentrum Delicious is een danscentrum waar je een hoop verschillende dansstijlen kan volgen. Op de website van Delicious worden de dansstijlen verder uitgelegd, zodat je zelf kan kiezen waar jij je het beste in thuis voelt.
Attitude 54 is in 2008 opgericht in Woerden omdat er behoefte was naar een dansschool met pit. Onze stijl is een mix van streetdance/hiphop/show. Een stijl die iedereen zal liggen, van jong tot oud! In 2010 hebben wij ook een vestiging geopend in Linschoten. Studio 54 in New York was één van de eerste en meest bekende discotheken ter wereld waar de discodans is ontstaan. Deze vorm van dansen heeft zich ontwikkeld in wat tegenwoordig streetdance wordt genoemd.
Bij Gymnastiekvereniging VEP kan men van jong tot oud gymnastiek-lessen volgen en deelnemen aan gymnastiek-wedstrijden!
Gymnastiek bij Mobilee is er voor iedereen. Voor jong en oud, voor meisjes en jongens, voor dames en heren, en ook kinderen met een handicap kunnen bewegen bij Mobilee.
De praktijk is gespecialiseerd in het onderzoeken en behandelen van kinderen tussen 0-18 jaar met problemen in de motorische ontwikkeling, sensorische informatieverwerking en/of houdings- en bewegingsproblemen.
UkkieZwemmen is de leukste activiteit in het water! UkkieZwemmen is speciaal voor baby’s, peuters en natuurlijk de ouders of opa’s en oma’s. Stap voor stap worden de ukkies door oefeningen en spelletjes vertrouwd gemaakt met water.
Zwemmen is goed voor jong en oud. Het is mogelijk in allerlei varianten, zoals vrij zwemmen, banen zwemmen en zwemles. In Woerden is er daarnaast ook uitgebreid aanbod van AquaActiviteiten bij BatensteinWoerden, zoals AquaBoxx, AquaJoggen, AquaMama, DiscoZwemmen, Fifty Fit, Trimzwemmen en ZwemABC.
Zwemmen is goed voor jong en oud. Het is mogelijk in allerlei varianten, zoals vrij zwemmen, banen zwemmen en zwemles. In Harmelen is er ook uitgebreid aanbod van AquaActiviteiten.